Posted in Blog

Jak nosić męską kamizelkę?Podpowiadamy!

Zapomniana męską kamizelka wraca do łask panów.Jest coraz częstszym elementem eleganckiej stylizacji jak i mniej formalnej.Ti idealne uzupełnienie Twojego looku. Pamiętajmy o ważnej zasadzie.Kamizelka powinna być zapięta.Możesz zgodnie z zasadami zostawić odpięty ostatni guzik.Zatem jak dopasować kamizelkę?Podpowiadamy!

Jak dobrze dobrać kamizelkę do naszej sylwetki?

Kamizelka męska będzie miała odpowiednią długość jeśli będzie kończyć się równo z początkiem spodni. Najlepiej aby koszula między kamizelką ,a spodniami nie była widoczna. Powinna być dopasowana do torsu tak aby nie robiły się żadne fałdki na materiale.

Kamizelka do garnituru?

To najbardziej elegancka forma noszenia kamizelki. Garnitur trzyczęściowy jest bardzo stylowym lookiem. Czy kamizelka musi być takiego samego koloru co garnitur? Panowie mogą wybrać taką kamizelkę,natomiast nie jest błędem dopasowanie kamizelki w innym kolorze niż cały garnitur.

Kamizelka do stylizacji mniej formalnych?

Dawniej kamizelka była zarezerwowana tylko do garnituru.Jednak w dzisiejszych czasach zmieniło się to.Ten element męskiej odzieży możemy śmiało wykorzystać do stylizacji casualowych. Sprawdzi się świetnie do chinosów ,a także jeansów. Wyglądaj modnie i stylowo nie tylko na formalne uroczystości.To świetny dodatek , który doda charakteru Twojej stylizacji.

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk