Posted in Blog

Długość spodni.Czy poprawnie nosisz spodnie?Sprawdź!

Jaka jest odpowiednia długość spodni? Czy poprawnie je nosisz? W tym artykule postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.Poprawnie dobrana długość powinna wysmuklać sylwetkę i ją prostować. Co się dzieje kiedy masz za długie spodnie? Na materiale tworzą się fałdki i zgrubienia co w efekcie powoduje skracanie sylwetki i przyciąganie wzroku innych ludzi do nieodpowiedniej długości.

Jaką zasadą kierować się skracając spodnie?

Przedstawiamy poprawną zasadę którą powinniśmy się kierować. Tylna krawędź spodni powinna być prosta zaś na przodzie spodni powinno tworzyć się jedno załamanie na materiale.Kierując się tą zasadą odpowiednio dobierzesz długość Twoich spodni.Dotyczy to spodni o zwężanych nogawkach i prostych.

Długość spodni do mokasyn?

Zastanawiasz się co w sytuacji kiedy chcesz założyć mokasyny ?Tutaj kierujemy się inną zasadą.Tutaj śmiało możemy mieć za krótkie spodnie. Długość spodni może być taka która odsłania kostkę męską. Pamiętajmy aby spodnie nie były za szerokie,ponieważ będzie to wyglądało źle.

Zatem zawsze zwracaj uwagę na długość spodni czy to jeansów czy spodni garniturowych. Nie chcemy zniekształcać swojej sylwetki. Mamy nadzieję,że po naszym artykule już wiesz jak odpowiednio nosić spodnie by wyglądać najkorzystniej.

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk