Posted in Blog

Garderoba eleganckiego mężczyzny.

Kiedy staramy się przywiązywać większą uwagę do naszego stylu,przemyślmy co należy zmienić w naszej garderobie. Chcesz wyglądać modnie i elegancko? Oto pierwsze kroki!

Czego nie może zabraknąć w szafie?

Nie bierzmy pod uwagę podstawowego ubioru jakim są : t-shirty , jeansy , spodnie , koszulki polo.

Fundamenty mody eleganckiej.

Garnitur.

Fundamentem mody eleganckiej jest dobrze skrojony,dopasowany klasyczny garnitur. Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie choć jeden garnitur klasyczny w modnym kolorze granatowym.

Koszula biała.

W Twojej szafie powinna znaleźć się choć jedna koszula klasyczna biała z maknietami na spinki. Drugą koszulę możesz zakupić na guziczki.

Koszula we wzór.

Powinieneś zaopatrzyć się także w koszule we wzór. Na eleganckie okazje nie tylko zakładamy białe koszule. Koszule we wzory są ciekawym elementem stylizacji , dodającym charakteru.

Marynarka.

Dodaj do swojej garderoby marynarkę. To idealna propozycja na mniej formalne spotkania. Wybierz marynarkę gładką bądź w kratkę. Wszystko zależy od Twojego stylu.

Spodnie.

W Twojej garderobie powinny znaleźć się eleganckie spodnie. Chcesz wybrać się na randkę do eleganckiej restauracji ? Nie możesz założyć jeansów! Zaopatrz się w modne spodnie o eleganckim kroju.

Buty.

W Twojej szafie powinna znaleźć się choć jedna para eleganckich butów skórzanych. Świetnym pomysłem będzie także zakup mokasyn. Mokasyny możesz założyć na mniej formalne spotkania,a wyglądać bardzo elegancko.

Dodatki.

Obowiązkowymi elementami męskiej garderoby będą także:

-pasek skórzany dopasowany kolorystycznie do butów,

-krawat bądź mucha na eleganckie spotkania,

-spinki do mankietów,

-poszetka,

-elegancki zegarek męski.

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk