Posted in Blog

Jak dobrać pasek do naszej stylizacji ?Oto zasady!

Jaki pasek pasuje do naszej stylizacji?W przypadku stylizacjo formalnych na ważne uroczystości zasada jest jedna!.Pasek szerokością powinien odpowiadać szerokości szluwek w spodniach. Może być delikatnie węższy ale nie znacznie. Główną zasadą jest dobór paska tak aby był kolorystycznie taki sam jak buty.Pasek do oficjalnej stylizacji będzie najlepiej wyglądał z klasyczną klamrą  metalową.

Pasek z automatyczną klamrą ?

Jaki wybrać do garniturów czy też eleganckich spodni ?Świetnie komponują się paski samozaciskowe.To świetna propozycja dla mężczyzn ceniących sobie komfort noszenia i luz. Nadda się także do bardziej casualowych stylizacji.

A może pasek pleciony lub materiałowy?

Z pewnością pasek pleciony będzie idealnie komponował się do codziennych stylizacji.Odpowiednio dobrany kolorystycznie będzie świetnie współgrał ze spodenkami jeansowymi czy też z szortami. Świetną alternatywą dla plecionek będzie pasek materiałowy z samozaciskową klamrą- ciut elegancji dzięki klamerce automatycznej i luzu dzięki materiałowi paska.

Jakie błędy popełniamy przy wyborze paska?

Zbyt wąski pasek będzie się rzucał w oczy i popsuje wygląd całej stylizacji.Kolejnym błędem jest noszenie zbyt długiego lub zbyt krótkiego paska.Długość paska powinna odpowiadać długości obwodu pasa plus zapasowych kilka centymetrów.Ostatni błąd to dobór kolorystyczny paska różniący się od koloru butów.Dobierajmy pasek pod kolor butów ,a zawsze będziemy wyglądać stylowo!

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk