Posted in Blog

Jak łączyć krawat bądź muchę z koszulą?Podpowiemy!

Krawat bądź mucha to mały dodatek który potrafi zdziałać stylizacyjne cuda i nadać charakteru naszemu outfitowi. Zatem ..Jak odpowiednio dobrać dodatki do całej stylizacji ? Łączenie krawatu i koszuli, to nic trudnego, wystarczy trochę wyczucia estetyki i bez problemu uda nam się wybrać krawat. Z pewnością będzie on stanowił doskonałe uzupełnienie całej naszej stylizacji.

Do jakich zasad się stosować?

Najprostszą,a zarazem najbezpieczniejszą zasadą jest łączenie muchy/krawatu we wzór z gładkimi,jednolitymi koszulami.Kiedy wybierzemy koszulę we wzór-dobierzmy gładki krawat.Stosując się do tej zasady nigdy nie popełnisz stylizacyjnej gafy. Dobranie krawatu do jednolitej koszuli ma jedne wielki plus: mianowice mamy tu, naprawdę nieograniczone pole do popisu. Jednolitą koszulę możemy połączyć praktycznie z każdym krawatem od kropek po paski.

Czy mogę założyć muchę wzorzystą do koszuli w kropki?

Jasne! Łączenie wzorów jest jak najbardziej dopuszczalne.Kiedy odpowiednio zgramy kolory i wzory to niewątpliwie uzyskamy ciekawy efekt.Do odważnych świat należy ,a monotonne stylizacje odstawiamy na bok.

Dopasowanie kolorystyczne

 Niezależnie od tego, jakiego koloru jest nasza koszula, zasada jest jedna – trzeba wybrać krawat o różniącym się kolorze. Kierując się tą zasadą krawat nie będzie się zlewać z całością naszego outfitu.

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk