Posted in Blog

Szelki dla eleganckiego mężczyzny?

Męskie szelki dla eleganckiego mężczyzny stanowią doskonałą alternatywę dla pasków do spodni. Są zarówno wygodne jak i praktyczne. To doskonały element męskiej garderoby dzięki któremu możesz wyrazić swój charakter oraz styl.Jakie wybrać?Do wyboru mamy szelki zapinane na dwa rodzaje zapięć.

Szelki na guziki

Szelki na guziki to ponadczasowy dodatek który cieszy się dużym zainteresowaniem mężczyzn.Mogą mieć zastosowanie w codziennych stylizacjach jak i tych bardziej formalnych.Takie szelki w zestawie mają guziki,które należy przyszyć do spodni.Guziki z reguły przyszywamy od wewnątrz.

Szelki na klamerki

Szelki na żabki również cieszą się dużą popularnością.W przeciwieństwie do szelek na guziki nie trzeba poświęcać czasu na przyszywanie guzików do spodni. Odpinamy żabkę i zakładamy na spodnie . Gotowe!

Sam zdecyduj o sposobie zapięcia Twoich szelek. Wybierz rozwiązanie najwygodniejsze dla Ciebie,a także najbardziej pasujące do stylizacji.

Czy szelki to formalny dodatek czy casualowy?

Różna szerokość szelek może znacznie wpłynąć na cały wygląd. Im bardziej wąskie są szelki, tym bardziej casualowy wygląd, im szersze tym bardziej klasyczne, a nawet formalne. Odpowiednio dobrane szelki będą pasować do codziennych stylizacji jak i tych bardziej formalnych.

Pamiętaj!

Jeśli decydujesz się na szelki nigdy nie zakładaj paska równocześnie. To błąd który nie zostaje niezauważony. Nigdy nie stosuj dwóch dodatków,które spełniają tą samą role.

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk