Posted in Blog

Jak nosić eleganckie buty? Czy pasują tylko do garnituru czy także do jeansów? Podpowiadamy!Jak poprawnie łączyć ubiory z dwóch – wydawałoby się – różnych „światów” i czy będzie to dobrze wyglądać?

Obecnie bardzo cenione są te typy i modele butów, które mogą być noszone zarówno na co dzień, jak i na bardziej formalne okazje.Klasyczne obuwie męskie to wizytówka eleganckiego mężczyzny. Idealnie dopasowane do garnituru. Najlepiej, gdy są wykonane ze skóry. Każdy stylowy mężczyzna musi mieć w swojej garderobie obuwie, które bez problemu dopasuje do swojej stylizacji na każdą okazję.

Czy można je nosić do jeansów?

Jakie eleganckie buty męskie będą pasować do jeansów? Przede wszystkim wypróbuj stylizacje z oksfordami. Oksfordy inaczej nazywane są wiedenkami. Ich nazwa wywodzi się od sposobu ich wiązania, który wyróżnia się przyszytym przodem i tym samym mniejszym luzem, ale i bardziej nieskazitelnym wyglądem.

A może mokasyny?

 W przypadku półformalnych strojów inną opcją oficjalnego eleganckiego obuwia będą mokasyny – szczególnie modele wykonane z zamszu.Uważane są za typowo wiosenno-letnie obuwie, dlatego świetnie pasują do lnianych długich spodni czy klasycznych jeansów oraz szortów w połączeniu z koszulką polo czy kraciastą koszulą. To wygoda w połączeniu z elegancją.

Czy nosić skarpety do mokasyn?

Męskie mokasyny i skarpetki – czy można je łączyć? Wielu osobom wydaje się, że męskich mokasynów nie powinno łączyć się ze skarpetkami, ponieważ są one letnim obuwiem i można je zakładać na gołą stopę bądz założyc stopki ,bowiem nie będą one widoczne.

Ważnym aspektem jest , aby nasz wygląd był spoisty. Więc jeśli zdecydujesz się na założenie skarpet do mokasynów, zwróć uwagę na kilka wątków. Dopiero, gdy spełnisz wszystkie poniższe warunki, możesz uznać, że skarpety są odpowiednią opcją.

Zasady:

Przede wszystkim dobrze będą wyglądać skarpety do mokasynów, jeśli pogoda za oknem jest kiepska. Jeśli zakładasz skarpety to całość stroju musi ze sobą współgrać dlatego,że z pewnością będą one bardziej widoczne w takim obuwiu.Postaraj się także dobrać skarpety z cienkiej dzianiny aby nie przytłoczyły Twojego obuwia.

Reasumując stosując się do ogólnych zasad będziesz wyglądał zawsze modnie i stylowo!

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk