Posted in Blog

Granatowe garnitury zyskały na popularności w ostatnich latach. Często zastępują czarne, które kiedyś były pierwszym wyborem wielu mężczyzn. Dlatego warto wiedzieć, jak dopasować inne elementy ubioru do granatu. Jakie buty do granatowego garnituru? Jaki krawat zgra się z tym kolorem? Nie są to proste kwestie nawet dla mężczyzn, którzy garnitury noszą na co dzień. Chcemy dzisiaj ułatwić ci wybór i odpowiedzieć na te pytania!

Jakie buty do granatowego garnituru będą pasować najlepiej?

Wybór odpowiednich dodatków to kluczowa kwestia, jeśli chodzi o wygląd i elegancję. Jakie buty do granatowego garnituru będą pasować? Odpowiedź nie jest prosta. Zależy to od okazji i innych dodatków.

Klasyczne, czarne buty sprawdzą się idealnie do garnituru o każdym kolorze. Możesz więc je na stałe dodać do swojej kolekcji. Zwłaszcza że są okazje, na które wypada założyć tylko stonowane kolory. Czerń zawsze będzie na miejscu, będzie pasować do wszystkiego i nie zaburzy twojego wyglądu. Z granatem zgra się perfekcyjnie.

Jakie buty do granatowego garnitury, jeśli nie czerń? Jeśli krawat czy koszula mają jasny odcień, możesz postawić na eleganckie, jasne buty. Beżowe czy kremowe sprawdzą się świetnie. Klasyczny brąz także będzie odpowiedni. Na luźniejsze okazje granat można skomponować z czerwienią. Wtedy nie tylko krawat lub koszula, ale i buty w tym kolorze sprawdzą się doskonale. Jednak tak odważna stylizacja nie jest odpowiednia na każdą okazję.

Jaki krawat skomponować z granatowym garniturem? Opcji jest wiele!

Jeśli chodzi o krawaty, jest to łatwiejsza sprawa. Ważne, żeby pasował nie tylko do garnituru, ale też do koszuli. Większość odcieni wchodzi grę, nie mogą się jedynie zlewać ze sobą. Z granatem świetnie komponuje się czerwony i bordowy. Zwróć uwagę, jakie buty do granatowego garnituru wybrałeś i pod tym kątem wybierz krawat. Dobrze jest połączyć z sobą kolorystyczne różne elementy. Uważaj, żeby nie łączyć elementów ze wzorami. Wprowadzi to niepotrzebny chaos w twojej stylizacji.

Już wiesz, jakie buty do granatowego garnituru i jaki krawat?

Jeśli już znasz odpowiedź na to pytanie, nie pozostaje ci nic innego niż przymierzać. Szukaj, dobieraj kolory i wzory do siebie. Skomponuj kilka zestawów na różne okazje. Miej w swojej szafie gotowe rozwiązania, które możesz użyć w nagłej sytuacji. Pamiętaj – warto mieć więcej niż jedną parę butów. Różne kolory urozmaicą twoją garderobę. Przede wszystkim baw się dobrze, odkrywając twój styl!

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk