Moda meska trendy 2019
Posted in Blog

Moda męska – Trendy 2019

Moda męska podobnie jak i damska przechodzi różne transformacje w kolejnych sezonach. Prześledźmy zatem, czym zaskoczył nas rok 2019. Otóż eksperci ze świata mody donoszą, że nudy nie ma, a wręcz przeciwnie króluje szaleństwo form,krojów i kolorów.

Moda męska na garnitur?

Nie powinno nikogo zdziwić, że klasyczna elegancja jest zawsze na czasie. Zatem absolutnym must-have stylowego faceta pozostaje garnitur, bez którego męska szafa jest po prostu pusta. Do znanych już uniwersalnych odcieni granatu i szarości na wybiegu dołączyły również inne soczyste i intensywne kolory oraz militarna zieleń.

Nietypowe koszule?

Wygodne koszule to kolejny element garderoby, który można uznać za ponadczasowy. Tegoroczne trendy zdecydowanie pozwolą każdemu dopasować koszulę do swoich upodobań. Do wyboru mamy mnóstwo ciekawych i barwnych wzorów: paski, kraty, kropki, kwiaty i inne fantazyjne geometryczne wzory. Doskonale też sprawdzają się propozycje o typowo sportowym charakterze.

Nowości w modzie 2019

Szokującym zaskoczeniem lata mogą się wydawać męskie szorty z ultrakrótkimi nogawkami. Do łask powróciły również sandały aczkolwiek w nowej odsłonie. Ponadto na pokazach mody nie dało się nie zauważyć bardzo praktycznych akcesoriów, jakimi są torby.

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk