Posted in Blog

Koszula z długim czy krótkim rękawem?

Kiedy wybrać koszulę z długim rękawem,a kiedy z krótkim? W sytuacjach oficjalnych nigdy nie zakładaj krótkiego rękawa. Ubiorem można łatwo okazać szacunek i podkreślić uwagę jaką przykładamy do danej sytuacji, a modny mężczyzna powinien być tego świadom.Dlatego na śluby, studniówki i chrzciny, egzaminy, czy ważne spotkania, zawsze zakładamy długi rękaw.Gdy zrobi się upalnie i okoliczności na to pozwalają, to zawsze można je podwinąć i będzie to wyglądać bardzo dobrze.

Kiedy wypada założyć koszulę z krótkim rękawem ?

Praktyczne koszule na krótki rękaw wydają się niemal idealną propozycja na ciepłe,gorące dni.Jednakże kiedy sytuacja wymaga formalnego ubioru mówimy stanowcze NIE! Takie koszule możemy wykorzystać w casualowych ,codziennych stylizacjach.Świetnie łączą się z jeansowymi spodenkami bądź bawełnianymi chinosami.

Marynarka do koszuli z krótkim rękawem?

Marynarka czy też garnitur nie pasują do krótkiego rękawa. Zatem co jeśli zrobi się chłodno? Proponujemy męskie sweterki,które można śmiało zarzucić na koszulę bądź cienkie przejściowe kurtki.

Pamiętajmy! Koszule z krótkim rękawem to typowe fasony do nieformalnych stylizacji. Zatem jeśli czeka Cię ważna uroczystość wybierz elegancką koszulę z długim rękawem.

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk