Koszule męskie slim
Posted in Blog

Koszule męskie slim fit to najnowsze trendy

Koszule męskie slim fit to ówczesna podstawa budowania męskiej garderoby, absolutny numer 1. Należy przypomnieć, że wyróżniamy różne kroje koszul, z czego w czołówce plasują się Slim fit, Regular oraz Relaxed. A zatem mężczyźni mogą wybierać nie tylko we wzorach i odcieniach, ale również mogą dobrać krój do swojej budowy ciała, jak również wykreować się adekwatnie do okazji. Przy zakupie koszuli na pierwszym miejscu należy skoncentrować się na jej rozmiarze, następnie kolorze i kroju, materiale z jakiego została uszyta i oczywiście staranności wykonania. Sama marka nie ma większego znaczenia, jeżeli wysoka jakość i odpowiedni dobór do sylwetki sprawiają, że mężczyzna wygląda dobrze i elegancko.

Koszule męskie slim fit czyli jakie?


Być może jeszcze nie każdy dżentelmen wie co oznaczają nazwy slim czy regular. Otóż te drugie to kroje szczególnie dla panów, którzy pragną co nieco zatuszować strojem, na przykład przejściowe nadprogramowe kilogramy. Modele koszul slim fit natomiast od samego początku zaistnienia na rynku odzieżowym zaskarbiły sobie niemałe grono wielbicieli. Jak sama nazwa sugeruje swoistą ich cechą jest wyszczuplony krój, który idealnie podkreśla kształty męskiej sylwetki. To charakterystyczne taliowanie pozwala również na optyczne wyszczuplenie figury i gwarantuje mężczyznom świetny wygląd.

Biała koszula slim to klasyka gatunku

Powszechnie uznana za najbardziej elegancką – biała koszula męska – to bezwzględnie must have każdego mężczyzny. Ba, tej kategorii zdecydowanie należy poświęcić kilka wieszaków w garderobie. Ponieważ gwarantuje zawsze trafny i bezpieczny wybór, a ponadto ona nigdy nie wyjdzie z mody. Stanowi również każdorazowo znakomite tło dla krawatów lub muszek w zależności od posiadanego modelu kołnierzyka. Odpowiednio dobrany do sylwetki fason, na przykład slim dodatkowo pięknie podkreśli męskie atuty i dobry styl. Biała koszula slim to propozycja nie tylko na ślub czy inne wyjątkowe okazje i święta rodzinne. To nie tylko idealna garderoba do biura i na spotkania biznesowe. Bowiem biała koszula męska z podwiniętym rękawem również znakomicie prezentuje się w połączeniu z dżinsami na co dzień. Podobnie jest dla niej bardzo wygodne miejsce w stylu casualowym.

Biała koszula dla mężczyzny jest tym, czym mała czarna w szafie dla kobiety.

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk