ten facet ma styl
Posted in Blog

Ten facet ma styl

Styl ubierania się to inaczej charakter wizerunku, który odzwierciedla nasze upodobania. Mówi też o tym, kim jesteśmy i jakie prowadzimy życie. Szukanie własnego stylu do łatwych zadań nie należy, ponieważ wymaga analizy typu własnej sylwetki, urody jak również okazji, na którą dobieramy strój. Najważniejsze jednak jest, aby w swej garderobie czuć się atrakcyjnie i komfortowo.

Styl elegancki

Styl elegancki to najwyższy szczebel formalności. Jego fundamentem bytuje niewątpliwie garnitur. Równie istotna jest koszula z kołnierzykiem (włoski, kent, łamany Gustaw) i guzikami na wierzchu lub krytą plisą. Obowiązkowe dodatki w tej stylizacji to krawat lub mucha, pasek współgrający kolorystycznie z obuwiem oraz klasyczny zegarek. Wisienką na torcie wieńczącą wizerunek są spinki do mankietów oraz ekskluzywna poszetka. Strój skompletowany w ten sposób obowiązuje przede wszystkim na studniówce, ślubie, spotkaniach biznesowych czy też na wieczornych przyjęciach.  

Styl półelegancki  – smart casual

Styl smart casual to rodzaj swobodnej elegancji. Wymaga nieco luźniejszego podejścia do ubioru jednocześnie nie burząc profesjonalnego wyglądu. Można w nim bez kompleksów założyć sportową marynarkę, spodnie typu chinosy a nawet porzucić krawat. Eleganckie zaś półbuty zamienić na brogsy lub ultra wygodne mokasyny. Również poprzez użycie kolorowych i wzorzystych dodatków można pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji. Luz jednak powinien być kontrolowany. A stylizacja tego typu będzie na pewno mile widziana w biurze, w restauracji lub na randce.

Styl codzienny – casual


Styl casual to przede wszystkim wygoda i zabawa odzieżą. Bowiem do kina lub na spotkanie ze znajomymi można zawsze wyskoczyć w charakterze sportowym. Nie wymaga on noszenia stylowych dodatków a różne wzory, desenie i kolory są zawsze na miejscu. Zatem jeansy, bluzy, t-shirty i ozdabiane koszule jak najbardziej powinny mieć swoją półkę w męskiej garderobie. Jest to ulubiony styl większości facetów ceniących sobie wolność ponad wszystko. 

Rozpocznij wpisywanie i naciśnij Enter, aby wyszukać produkt

Koszyk